| MihaiAndrei666 a întrebat:

Va place sa va jucati cu sanii unei fete? Vi se pare excitant sa insistati in zona asta?
Pentru baieti.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Freud spunea ca e un fel de reamintire a amintirilor cand alaptam la sani mamei, primele fantezi sexuali cica erau atunci acum le punem din nou in practica

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu de Freud, dar pentru mine ar fi un turn-off maxim sa ma gandesc la asta.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Asta e doar o parte mai ok sa spun asa

| Emazio a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca tine de complexul oedipus, insa cred ca are legatura cu alăptarea. Dar as fi curios in ce masura atunci sunt si fete atrase de sani, insa avand unii probabil in timp fascinația pentru ei dispare.
In societățile tribale unde aia umbla goi bărbații nu sunt fascinați de sani. Deci are legatura si cu sexualizarea partilor corpului. Pentru un baiat sa vada corpul fetei este intsrzis si atunci cand o face este o fascinație.

Orice este ascuns ochiului este ceva fascinant.

Dar shaii de mai sus sunt tembeli de il înjura atat de Freud, el a zis lucruri corecte si lucruri greșite.

| Hammurabi a răspuns (pentru Emazio):

Du-te și cumpără-ți niște simț al umorului. Poate te desțepenești la minte.

| Sofer a răspuns:

Da. Daca sunt mici te plictisesti. daca sunt mari nu te mai saturi.

| Hammurabi a răspuns:

Freud e un bou.
Motherfucker-ul naibii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freud de fapt era pedofil.
https://medium.com/......8c586c780f

Nu cred.
Am primit destula tâtã când am fost mic, Dar ma excita când ma imbratiseaza.