| aiam a întrebat:

Vă rog ajutaţi!
Istoria mea este următoarea:
M-am îndrăgostit eu de o fată la 14 ani, atuncia ea avea 16, relaţia noastră continuă şi astăzi.
Multe ori neam despărţit, apoi neam împăcat, vreo 4 lune chiar deloc nu vorbeam unul cu celălalt.
M-am certat cu ea prima oară: am băut pastile să mor! (nu sa primit)
M-am certat cu ea a doua oară: am tăiat vinele! (din nou am rămas viu)
Numai nenorociri pe capul meu.
Şi iată punctul culminant:
Ea este de altă religie, nici nuştiu daca asta se poate de numit religie adevărată "Egova" sau cum se mai numeşte.
Vreau să o întorc la religia Creştină Ortodoxă, dar nuştiu cum, nu mai am deam nimic idei în cap. Mă chinui deam de un an şi jumate, dar nu-i nimic efect.
Sunt deja epuizat pentru a mă mai gîndi ce să fac, poate voi întindeţi o mîne de ajutor
Puteţi să scriţi şi pe skype: kgbeshnik95
Mulţumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Pai in primul rand tu cati ani ai acum? Si n-am inteles ce treaba are religia cu voi doi? Cred ca nu va certati din cauza religiei? ai scris o gramada dar degeaba n-am inteles nimic!

| aiam explică:

Am impresia că pe acest sait scriu numai nişte cretini

| EraGGon a răspuns:

Daca o iubesti asa de mult de ce nu te duci tu la religia iei?