| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac

eu am fost cu un baiat multa vreme dar acum nu mai merge intre noi...si acum l-am cunoscut pe fratele lui...

si am vazut ca ne intelegem foarte bine si ar putea fi ceva intre noilove struck

dar nu stiu daca e bine sa ma bag cu fratele fostului iubitlaughing

voi ce ziceti... e bine sau? va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Andreeeeea_2521 a răspuns:

laughingCica gandeste.te ce parere va avea intreaga lume
Pai daca stau sa ma iau dupa lume mor de foamestraight faceCe cretinismstraight faceVa luati dupa lume? Dar ce lumea va da sa mancati?
Ma rog revenim la subiect. vbeste cat mai mult cu fratele lui.incearca sa.l cunosti cu adevarat.
Poate chiar a fost pus de fostul tau prieten sa iti faca ochii dulci.Dar nu se stie...
Eu zic sa vbesti cat mai multe cu el!
Bafta>big grin

12 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Mi se pare total gresit. Hello ia gandeste.te ce ai simti tu daca sora ar iesi cu fostul tau prieten. si el ca frate chiar nu judeca?straight face

| Азбука a răspuns:

Cati frati mai are? Daca nu merge cu acesta, poate merge cu altul... si apoi altul...
Daca ar avea macar 11 frati, ai avea de unde sa tot incerci.

| delisa a răspuns:

NU! in niciun caz! Gandeste'te ce parere va avea intreaga lume stii ca tu ai stat mult timp cu fratele akestuia iar acum s te cuplezi cu fostul tau cumnat nu e bine deloc! Poate el inca mai tine la tine poate o sa fie certuri in familie pe tema asta! Sunt multe lucruri! Parerea mea este sa nu faci prostia asta niciodata!

| delisa a răspuns:

Poate chiar fostul tau prieten la pus pe fratele lui sa faca acest pas sa vada ce iti poate mintea!

| Heys a răspuns:

1.prima faza ar fi ca ar fi gelos fratele lui sar certa sar omora u ramai singura te calugaresti si ajungi in rai deci e bine du-te la elbig grin

| aryana_4212 a răspuns:

Nu e bine draga mea pentru ca faci scarba intre ei.Dar daca e aprinsa o flacara mai tare si asta cu care esti nu mere lasa-l si dupa ceva timp ia-l pe celalalt dar no faci ceti zice inima

| adelina_9598 a răspuns:

Stiu cum ehappy
asta mi s-a intamplat si mie...
si cree-ma ca nu`i bine sa te iei dp gura lumii.
eu zic sa va cunoasteti mai bine si daca va potriviti trece`ti la treabatongue

| monikutzata a răspuns:

Nuuu nu l-a pus sa se dea la mine.sa fim seriosi.adica ii stiu pe amundoi destul de bine dar nu a facut asa ceva.tongue

| monikutzata a răspuns:

Nu nu e fratiso.era un prieten foarte bun cu el in nici un caz fratele luiwinking

| LolaCy a răspuns:

Eu spun ca dragostea nu alege.Si daca cel de care iti place s-a nimerit a fi fratele lui nu are nimic.el ar trebui sa inteleaga parerea meatongue funda?

| me_7194 a răspuns:

Depinde cum s-a incheiat cu fostul. Daca el a incheiat s-ar putea sa-l sfatuiasca pe fratele lui sa nu fie cu tine din tot felul de motive. Daca tu ai incheiat s-ar putea sa mai simta ceva pentru tine si sa sufere mult, mai ales daca e fratele lui. In caz contrar la cele de mai sus, adica daca s-a incheiat civilizat si ati ajuns la un numitor comun nu e absolut nici o problema. Analizeaza otul la rece! bafta!

| 26Geo a răspuns:

Ubita...mai demult spuneai ca fostul tau te'a intrebat daca esti de acord cu menage a trois,acu ma gandesc,nu cumva era vb de fratele lui? adica sa o faceti tu,el si fratioruthinking
Dar daca nu ai vrut atunci,se poate si separat,adica iti face ochi dulci pana ii cazi la pat, si apoi papuciistraight face, gandeste logicwinking