| Poatenuraspunzi a întrebat:

Hey TPU. Tot ma frământă aceasta întrebare de ceva vreme, mai exact de când m-am despărțit de fostul iubit. Ideea e ca aceasta are un prieten bun, pe care l-am cunoscut în același timp în care l-am cunoscut și pe fostul iubit. După ce ne-am despărțit am ținut legătură ca și prieteni, nimic mai mult. Ideea e ca ne înțelegem f bine. E vreo problema sa rămân prietena cu amicul fostului meu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este indicat sa ramai prieten cu prietenii fostilor iubiti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă tipul nu e gelos.