| d3utzsa a întrebat:

Cum as putea s aii schimb un pic look-ul pentru ca in aprilie este ziua fostului meu iubit si l-am invitat la mine si a acceptatbig grin
vr sa ma impac cu el, si vreau sa par un pic schimbatabig grin am parul aproape de mjloc bruneta etc... ce as putea sa imi fac la par? eu mereu mi-l indrptam iar 1 an cat am fost cu el niciodta nu m-a vazut cu parul cretlaughing
merge sa mi-l indrpet si sa imi fac ktv bucle?big grin sahi sa ma machez asa cu tus si pe sus si pe jos si sa imi dau cu creion si rimel? ca eu de obicei ma dau decat cu rimelbig grin nu cred ca e cine stie ce schimbarea dar nu stiu... voi fetele ce ziceti sa imi fac?big grin

2 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Nu e cine stie ce schimbare, zic eu.
Schimba`ti putin comportamentul, foarte usor, de exemplu fii foarte zambitoare, amuza`l, nu-l plictisi. Nu te araja prea mult, se va gandi ca te`ai gatit pentru el. Eu zic sa faci ceva de genul: http://www.fetelespun.ro/......6x300.jpg.

| d3utzsa explică:

Imi*