| pisicutata a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Nu stiu ce sa mai faccrying. Prin iulie a venit aici un baiat.Atunci eram impreuna cu prietenul meu dar acum nu mai sunt cu el.In ultimele 2 saptamani a inceput sa imi placa din ce in ce mai mult de elcrying
Insa el a venit din Italia aici si va pleca inapoi (nu sunt sigura dar asa am auzit) in plus cred ca e mai mic decat mine cu un an(eu am 15). Se uita mereu la mine si ma uit si eu la el ba chiar am visat azi noapte ca mi-a spus ca ma iubeste.Stiu ca visele nu prea se adeveresc dar nu stiu ce sa mai fac.Imi vine sa plang si stiu ca are si prietena.Si-a facut cat a stat aici si acum cat mai este putin pana la inceperea scolii sigur nu mai sta mult aici.De aceea va intreb pe voi ce ati face in locul meu? Nu vreau sa le distrug relatia dar nici voi sa nu faceti misto sau sa imi ziceti de sex ca nu la asta ma gandescstraight face

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Are prietena? Pas!

| ignore a răspuns:

Intai afla daca pleaca inapoi sigur. pentru ca daca pleaca degeaba stai cu el pana l urma relatia asta se va distruge mai ales ca aveti si 15 ani.

daca nu pleaca date pe langa el daca zici ca si lui ii place de tine. dar sa isi lase prietena.

asta a fost varinta mai grea si in care o sa suferi mai mult.

varinta mai usoara ar fi mai bine sa il uiti pentru ca poate nu vrea sa isi lase pr si doar isi bate joc de tine poate pelaca in itlia iar. si oricum la varsta voastra o sa apara ceruturi si alte chesti nu e totu roz intr-o relatie
ps: cica suferi multe despartiri pana gasesti pers potrivita.

| mihaamihaa98 a răspuns:

Povestea ta mi se aseamana cu o fata din Deva de acolo esti?

| mihaamihaa98 a răspuns:

Si apropo. Daca si lui ii place de tine.atunci o sai dea verde aleia. daca nu lasa-i in pace pentru ca poate baiatul nu te iubeste.sau spune-i macar cati place de el.si poate se razgandeste.
Sper ca ti-am fost de folos.Bafta.Funda?:X