| anonima07 a întrebat:

Am un prieten mai mare ca mine si aproape de fiecare data cand il intreab ceva tot imi zice ca sunt minora (nu va ganditi la prosti laughing ). Ce replica pot sa ii dau inapoi? big grin nu vreau sa ii raspund obraznic fiind ii de nota 10 si stiu ca glumeste happy... Dau fundita! big grin

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

''Si tu ai fost minor!''laughing

Eu asta i-as zice!

| Lavynya95 a răspuns:

Pai depinde cam cati ani are vreo 19?
Si tu cam cati ani ai? vreo 16?
Eu i'as zice: "esti numai cu cativa ani mai are decat mine, nu crede ca esti super mare! Si oricum de abia esti major mai ai mult pana sa gandesti ca unul!"
Sper ca te'am ajutattongue

| pjr a răspuns:

''decat sa fiu major ca tine mai bine sunt minorahappy
ce are daca sunt minora?happy''

| larysss a răspuns:

Si care e treaba ta? si tu ai fost minor...asa ca taca-ti fleanca laughing

| yubitha_9737 a răspuns:

Ii raspunzi astfel,, Hai sifon,,.)