| Hedy a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor urgent dau funda! deci de numai 4 zile vb cu un baiat dragut pe mess, lui ii place de mine si da semne ca vrea sa ne combinam. Dar eu nu m-as combina cu el pentru ca vb numai de 4 zile si imi da mesaj cica "paste fericit te iubesc:X", si vb numa de 4 zile, a fost cu o cur.va de la mine din clasa, si nu e asa popular ca mine adica nu as deveni mai populara daca m as combina cu el mii sa nu ma fac de *** cu el ...nujt.Dar totusi m as face cu el pentru ca sunt singura de aproape un an si chiar simt nevoia de un prietteen da nu vreau sa stau cu el mult vreau sa ne sarutam oleaca apoi sa ne despartim voi ce ziceti plss sfaturi. daca ziceti sa Nu ma comb cu el cum sa ii zic asa deodata ca noi deja vb cu :*:* si din astea plss puneti va in locu meu funda

4 răspunsuri:
| rocsu a răspuns:

BUna...pai ar trebui sa faci ce simti. daca iti place de el de ce sa nu te combi?
Si sa stii ca nu conteaza daca e popular sau nu. Daca iti place de el incearca sa fii cu el dar daca nu'ti place nu incerca sa te combi doar pentru ca nu ai avut o relatie de ceva timp happy

| cavaleri a răspuns:

Ai grija eu stau cu o fata de 1 an si nu am intraznit sa-i zic sa facem...si nici nu vr ne iubim de minunue
eu iti zic sa nu te combinic u el ca te face de raz prin scoala(liceu) asta e parerea mea funda

| Dodo410812345 a răspuns:

Daca tu te simti singura.sigur e alegerea ta.happy! Daca nu simti nevoia sa fii cu el atunci spune-i-o frumos! Sa inteleaga.happyfundita?

| blabla_3978 a răspuns:

Pai.in primul rand daca vrei sa fi cu el fi ca nu te omoara nimeni! daca nu spune-i ca tuh nu vrei sa fi cu el.eu asa as face...bafta!big grinbig grin