| AndreeaDeea210 a întrebat:

Va rog am o problema..Trebuia sa imi vină pe 2..Astazi pe 4 mi-a venit dar putin de tot si după a incetat sa mai imi curga, nici macar un strop.Dar totusi ma doare burta.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca este vorba doar de o simpla intrerupere temporara a sangerarii, de obicei foarte scurta. Nu ar trebui sa ai vreun motiv de ingrijorare. Multa sanatate!

1 răspuns:
| sunset10 a răspuns:

Si eu am patit acum cateva luni la fel si mi-a venit peste vreo saptamana. Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji love struck