| SpectralSong a întrebat:

.Sunt ingrijorata de o chestie..menstruatia trebuia sa-mi vina in 15.si azi este 21. ce este? nu m-a durut nici burta.ce ma fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti virgina: nu este nici o problema, e ceva normal.Doar la femei le vine regulat.Nu este nici o problema. Poate sa nu-ti vina si 6 luni.El se regleaza dupa aprox.3 ani.
Daca nu esti virgina:du-te la medic.

| SpectralSong explică (pentru anonim_4396):

Am 13 ani..sunt virgina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpectralSong):

Ok.

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

N-ai nimic. Doar ţi-a întârziat.Aşa se întâmplă la început (în primii 1-2, hai 3 ani). Apoi o să fie regulat.