| AdinaCrissa a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati.
A umblat surioara mea mai mica la Realtek HD audio manager si acum se aude oribil muzica. Nici vocea nu se aude calumea, nici nimic.
Ce as putea face sa revina la initial setarile? Adica asa cum erau setate singure, inainte de a umbla sora mea. Aa si inca ceva: la winap se aude mai binisor vocea, insa pe youtube se aude vocea foarte foarte neclara.
Va roog ajutati-ma. Dau si funda si vot si ce vreti voi.
Scuzati categoria dar am nevoie urgent.

1 răspuns:
| GEORGE a răspuns:

Vezi ca ai acolo niste efecte. nu stiu exact ce i-a facut sora ta, dar cred ca asta e problema. Oricum bafta!