| Messyhair a întrebat:

Va rog frumos! Am nevoie de o parere! In special a unui baiat.

Am cunoscut un baiat la tenis. El a fost cel care a venit la mine si m-a abordat,ca sa zic asa cu "Buna! Ce faci?" Am vorbit ceva vreme si sincer il placeam si parea ca si el ma place. Dupa ce s-a scuzat si a plecat chiar m-a atins usor pe spate. Nu mi-a cerut numar de telefon sau altceva. A doua zi la antrenament l-am vazut. Era ceva mai departe decat mine si mi s-a parut penibil sa strig in gura mare "Buna!". Nu stiu daca el m-a observat(avand in vedere ca era ceva distanta intre noi) dar cert este ca nu am vorbit in ziua aceea.
Eu ma gandesc ca totul a fost doar asa o joaca pentru el, dar nu sunt sigura. Mai rau e ca acum m-a facut sa il plac.

Ce sa fac? Si mai ales voi ce credeti ca e de fapt in mintea lui?

Răspuns Câştigător
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Poate chiar nu te-a observat a 2a zi
prima data cand a venit la tine a vrut sa testeze marfa si terenul
adica sa vada mai bine daca esti pe placul lui si daca esti disponibila
acum vezi si tu, poate data viitoare cand vorbiti ai mai mult noroc
poate a zis ca e aiurea sa iti ceara din prima numarul
succes si nu uita : zambeste happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

...si au trait fericiti pana la adanci batraneti.

| marlboroYkent a răspuns:

Hei poate nu e o joaca, incearca sa cauti un subiect de vorbit cu el de unde esti?

| lupidor03 a răspuns:

Vorbeste cu el intailaughing.