| byiju a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema, poate ma ajutati si pe mine cu o parere. Ce sa aleg dintre un brunet cu ochii caprui si un saten cu ochii albastri?(ma inteleg la fel de bine cu amandoi)Voi ce ati alege? mersi...

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Ii cunosc cumva pe baietii astia? Nu, nu cred, pentru ca atunci nu l-ai mai fi avut de mult pe brunetlaughing(ce noroc au unilaughing)Nu-l aleg pe saten pentru ca ochii albastrii ma intriga, nu-i pot descifra (saracii baieti, parca am vorbi despre marfa, cred ca suntem de fapt la o licitatielaughing)Ai spus ca te-ntelegi bine cu amandoi, presupun si ca amindoi arata bine, deci ai putea sa alegi unu in functie de personalitate, care la randul lui te place mai mult.Sa fie cel brunetlaughing(acum incerc sa te influentez...deci care da mai mult suntem totusi la o licitatie?!?)

4 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Daca ambii sunt frumosi fizic, il aleg pe cel de care ma simt atrasa mai mult si al carui caracter imi e mai pe plac.

| daii a răspuns:

M.as uita la suflet, l.as analiza si m.as gandi care ma face sa ma simt mai binewinking. Nu conteaza ca are ochii albastrii sau caprui. Asta e parerea meawinking.

by daiiwinking

| Vampii a răspuns:

Cel cu ochi alastri dar nu pot sa decid doar dupa asta poate daca ai doua poze cu ei

| Mihai_4495 a răspuns:

Eu as spune pe cel brunet cu ochi albastri.
Dar cel mai corect ar fi sa te gindesti foarte bine la:
defectele lor, caracterul lor si sa-ti asculti inima.

Nu-i intreba pe altii
Nu are sens!