| georgy90 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma! Vreau si eu sa stiu un lucru pentru o prietena foarte buna: dupa ce ai facut dragoste prima data ce modificari apar la corp? Ti se spar si anumite vene mai jos putin de solduri?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu apar vene sparte si nici un fel de alte modificari exterioare.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu apar vene nicaieri. Corpul se modifica putin, in timp, nu imediat. Se mai rotunjesc coapsele, picioarele au o musculatura specifica, etc. Sunt persoane care cunosc daca ai facut sex sau nu.

| valThina a răspuns:

Nu ar trebui sa apara nimic dupa primele contacte sexuale

| AnAiLuI a răspuns:

Nu apar vene rupte sau ceva de genuhee hee dar logik ca o s`o doara prima data ca e virgina dupa ce nu mai este atunci o sa fie binewinking

| alexflor87 a răspuns:

Nu sunt nici un fel de modificari, cel putin vizibile.