| AugustaBarbu a întrebat:

Va rog mult... chiar sunt ingrijorata! Buna ziua de cateva zile ma doare in piept si parca am o apasare,intepatura+ si mana stanga de la umar pana jos! Acum cateva zile mi-a tot fost rau simteam ca o sa cad jos, am inceput sa iau calciu+magneziusi mi-am luat tensiunea 11-10 cu 6-7. am luat-o de 2 ori. tensiunea e ok mai ales ca eu iau medicamente pentru tensiune, inainte luam 3 acum 2 cred ca trebuie sa mai scad. Apropo am 16 ani. de la ce ma doare mana stanga si pieptul, [ am mai avut atacuri de panica si inca ma mai confrunt cu ele ca sa scap] Multumesc, Funda! Astept.

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu ezita un control medical urgent!

| Deutza126 a răspuns (pentru epurasu):

Sunt de acord cu tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce control medical, care control medical buey? suna urgent la 112 ca e de belea, fara misto

| Neamtu_Lavinia_1997 a răspuns:

Mergi la un control

| Madalina99_9396 a răspuns:

Control medical! P.s: De ce l.ai pus in aceasta categorie!?

| Deutza126 a răspuns:

Nu cred ca este ceva FOARTE grav. Faptul ca dupa pastile ti-a scazut tensiunea inseamna (cred eu) ca este doar o durere de scurta durata.(asta cred eu happy