| sfrimed a întrebat:

În urmă cu o săptămână, în timp ce mă aflam la o petrecere, am abordat o tânără beată și după un scurt dialog am convins-o să mi-o ia puțin în guriță preț de câteva minute, într-un tufiș iar azi dimineață am primit o citație la tribunal ca suspect într-un dosar legat de un viol în grup și pur și simplu sunt șocat și nu știu ce să fac. Nu le-am spus părinților mei și nici iubitei mele nimic. Peste 4 zile, trebuie să mă prezint la un tribunal de aici, din Franța (unde eu lucrez) cu buletinul, adresa și toate datele mele personale și mă tem să nu fiu arestat, sunt foarte, foarte panicat deoarece nu am mai avut incidente de acest gen și îmi este frică să nu fi intrat într-o situație oribilă, fără ca eu să realizez acest lucru. Precizez că în timp ce mă aflam la un bar dintr-un mic orășel, pe la miezul nopții m-a abordat afară, în timp ce beam o bere o tipă de vreo 18-19 ani care m-a întrebat dacă am o țigară și i-am oferit o băutură tare și o țigară de la bar și după asta, fiind amândoi amețiți, am mers în parcarea din spatele barului respectiv, am intrat la mine în mașină și a acceptat să-mi facă o clanță și cam asta a fost. Nu-mi aduc aminte mai departe ce s-a întâmplat, decât că m-am trezit pe bancheta din spate, a doua zi, pe jumătate dezbrăcat și cu banii din portofel luați, probabil furați.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Discuta cu un avocat si cauta sa ai un alibi.
Esti strain, intr-o tara straina, oricat de nevinovat ai fi, risti!

| mgtow a răspuns:

Ai sanse sa fi arestat. Femeile mint si legea e de partea lor, in tarile dezvoltate unde femeia are mai multa protectie trebuie sa filmezi tot ca sa ai dovezi altfel platesti o cwrva si nu esti bagat la puscarie

| darrio2007 a răspuns:

Aha, tu esti Gigel? Visezi frumos!

| Violleta2022 a răspuns:

Doar fantezie si povesti de noapte, ca si celelalte postate aici:

https://www.tpu.ro/utilizator/abbabp/intrebari/

| sfrimed explică (pentru Violleta2022):

Ce scârnăvie de femeie poți să fii. Nu ești în stare să dai un sfat sincer, o vorbă bună, nimic, numai critici și aberezi întotdeauna. Îmi pare rău să-ți zic asta, dar dacă aveam o femeie ca tine îi suceam gâtul la spate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sfrimed):

Si te mai miri de ce esti mic, gras si singur? laughing
Apai, cu un asemena vocabular, chiar o sa ramai pe veci singur.

| TobbyUwU a răspuns (pentru sfrimed):

Nu e vina ei, ca i-a ars lui sa o insele pe iubita-sa?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Iei cu tine un avocat.

| Mayhem666 a răspuns:

Hahaha, asa iti trebuie.

| VoidEternal a răspuns:

Teoretic, daca ea nu e în deplinătatea capacităților mentale, atunci ea nu poate fi conștient de acord cu actul sexual. Iar dacă ea nu poate fi de acord cu actul sexual, atunci actul sexual este forțat. Cam așa se judecă treaba asta in teorie din câte știu eu.

S-ar putea sa te salveze faptul că și tu erai in stare de ebrietate și faptul că ea te-a abordat. Tribunalele din vest sunt destul de aspre pe temele astea deci cred că cea mai prudentă mișcare este să discuți cu un avocat și să îi explici totul.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Troll obosit frate