| IngerashulmeuEdy a întrebat:

Va rog, raspundeti cat mai repede! Ce vrea sa spuna un tip prin "o blonda frumoasa si parul ei ca ariciul"? adica da o blonda frumoasa, dar nu inteleg faza cu "parul ca ariciul"? adica...? nu uit de fundita! ^.^

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

Pai daca e vorba de o matura... Ariciul are tepi.Capatul la matura de obicei e aspru.=) Deci. O fi facut el o legaturahappy

4 răspunsuri:
| IngerashulmeuEdy explică:

Daca va ajuta, asta era descrierea lui la o poza de pe facebook, in care se prefacea ca saruta o matura laughing..va rog sa nu luati in sens de gluma..eu vb serios

| zuzu a răspuns (pentru IngerashulmeuEdy):

Pai daca e vorba de o matura... Ariciul are tepi.Capatul la matura de obicei e aspru.=) Deci. O fi facut el o legaturahappy

| BissiBee a răspuns:

Pai depinde de tip! Daca il cunosti ar trebui sa stii daca vorbeste la vrajeala sau vorbeste serios! Eu zic ca e un compliment... dar partea cu ariciul nici eu nu o inteleg... poate a vrut sa faca o gluma!

| IngerashulmeuEdy explică (pentru BissiBee):

Nu cred ca era in sens de gluma...eu ma gandesc ca poate a vrut sa spuna cu parul lins (adica drept )sau..stiu eu laughing

| BissiBee a răspuns (pentru IngerashulmeuEdy):

Posibillaughing