| Crisaul a întrebat:

Am o intrebare, cum fac sa imi creasca parul mai repede? Am auzit parca ca cu ulei de ricin, nici n-as vrea sa incerc ca poate raman fara par deloc. Daca cineva a facut asa ceva, sa-mi spuna si mie pentru ca vreau cat mai repede! Va rog sa-mi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Parul creste in medie 1- maxim 1.5cm pe luna!

Uleiul de ricin nu garbeste cresterea parului, DOAR intareste radacina firului de par!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fara par nu ramai sigur. Maxim nu da niciun rezultat.

| Crisaul explică (pentru Adry05):

Deci nu ajuta la nimic uleiul de ricin?

| Adry05 a răspuns (pentru Crisaul):

Am zis ca ala ar fi singurul efect negativ, sa nu functioneze. Depinde de fiecare

| Georgiana05 a răspuns:

Am auzit că ar fi bun, în niciun caz nu rămâi fără păr. Gazul este bun, iar.

| Girlwholovesleep a răspuns:

Bună.Încă de când eram mică, mama mă dădea cu petrol și îmi creștea foarte repede și des*în vacanța de vară, miroase destul de tare și nu puteam merge cu el așa*.În prezent îl am peste fund.Succes:**

| Crisaul explică (pentru Girlwholovesleep):

Multumesc de raspuns.