| raluca89 a întrebat:

Va rog sa imi dati un sfatsad numai stiu ce sa fac.deci sa incep cu inceputul. Am cunoscut un baiat, de care imi place foarte mult. M'am combinat cu el iar dupa o zii el mi-a zis ca numai vrea sa fim impreuna pentru ca nu ne potrivim.Eu nestiind ca adevaratul motiv era ca prietenul lui ii placea de mine, si era foarte gelos.Eu m-am suparat foarte tare.si am zis ca o las balta cu el. Dupa o saptamana a inceput sa ma bage in seama mai mult, afara sa se joace cu mine.Seara imi dadea mesaje, si el se tot gandea daca sa ne impacam sau nu. Si dupa cateva zile m'a sarutat si mi-a zis ca vrea sa se impace cu mine.Ne'am impacat si suntem de o saptamana impreuna.Azi am aflat ca vrea sa se desparta de mine, pentru ca incearca sa tina la mine dar nu poate, si asteapta sa ii zic eu. nu stiu ce s facsad! dati'mi un sfat va rogg! dau funda.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Se joaca cu tine, parca ai fii minge.Te-a vrut, ai fost de acord.Nu te-a mai vrut,iar ai fost de acord.Te-a vrut din nou,iar ai spus da! Acum,se pare ca nu te mai vrea.Tu,robotel bine reglat,stai si astepti sa spui iarasi da?
Da-i papucii si nu mai permite nimanui,niciodata,sa te mai trateze in felul asta! Baieti sa-ti placa, vei intalni multi, baieti care sa-si bata joc si mai multi.De tine depinde sa faci o alegere buna, sa ai langa tine un baiat care sa te iubeasca si sa te respecte!
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Parerea mea este ca el e foarte gelos si nu tine suficient la tine in asa fel incat sa echilibreze dragostea... Eu zic sa-i spui sa-si controleze sentimentele mai repede.

| xCaTax a răspuns:

Pai si ce mai astepti? Sa iti dea el papucii? Desparte-te de el si spui ( ca sa il faci gelos ) ca iti place de alt baiat si cand trece pe langa tine, fii fericita sa ii arati ca nu iti pasa! Te pup! Bafta!:*^^