| remus a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti cele si cei care ati avut parte de ejaculare feminina daca va placut?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Depinde unde are loc actul, ca dupa...hee hee

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Depinde daca-ti place sa speli asternuturi laughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ejaculare nu exista la femei.Se numeste "orgasm" si... spre deosebire de barbati femeile pot avea orgasme multiple, adica ceea ce simtiti voi barbatii dar de mai multe ori in scurt tip, in cadrul aceluiasi act.Cand obtii asa ceva e minunat.

| valThina a răspuns:

Cum si un barbat poate ejacula si o femeie. dc? din cauja placerii.deci.da e placut happy

| remus explică:

Ma asteptam sincer la mai multe raspunsuri din partea feminina, constat cu regret ca multe, multi nu avem educatie sexuala corecta.

| BabyLove_7970 a răspuns:

Ejaculare feminina? thinking

| you_7252 a răspuns:

rolling on the floor! nu e vorba de asternuturi

e o senzatie placutaaalove strucklove strucklove struck