| printesaroz a întrebat:

Va rog sa nu dati comentarii rautacioase! Acum doi ani m-am despartit de un baiat (defapt el s-a despartit de mine) si prima oara cand mi-a zis asta nu am avut nimic impotriva pentru ca si eu am vrut sa ne despartim doar ca imi era rusine sa ii zic. Dar de o luna ma tot gandesc la el si cred ca m-am indragostit iar de el(complicat, nu?). Nu vreau sa ii zic asta pentru o sa ma creada nebuna sau disperata(poate). Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Dupa doi ani tu crezi ca te-ai reindragostit? thinking Pai nu e complicat, si de ce sa te considere nebuna?! Nu fata draga, uite ce trebuie sa faci.Tu daca tii inca legatura cu el, fa in asa fel sa il recuceresti cum ai m-ai facut odata.Bineinteles daca te ignora, mai bine uita-l ..Parerea mea! Bafta :*

3 răspunsuri:
| AlaturideIngeri a răspuns:

Buna!
Daca zici ca te-ai indragostit din nou de el,ar trebui sa faci ceva pentru ca asteptand sa faca el primul pas, o sa suferi.
Ar trebui sa vorbesti cu el, sa-l intrebi daca mai simte ceva pentru tine, daca mai vrea sa fiti impreuna si o sa stii o treaba:daca poti sa speri sau sa mergi mai departe.
Cati ani ai? El cati ani are? Ce durata a avut relatia voastra? Stiau parintii, prietenii de voi?
Acum tu decizii ce vrei sa faci.

| hiroyoshi577 a răspuns:

Câţi ani ai tu/băiatul? Cum de după 2 ani ai început sa te gândeşti la el?

| jak3 a răspuns:

Spune-i ce simtiwinking cel mai bine... scapa de orgoliu