| eu_5882 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum fac ca o fata de 12 ani sa ma doreasca la nebunie
sa va dau cateva date despre ea:
varsta:are 12 ani tongue
muzica preferata:ii place muzica de gen rap hip hop si din astea puya eminem si grasu xxl
inaltime:nu stiutiu din astea!
gen de om:nu se enerveaza repede si ii plac glumele si bancurile
hoby:telefonul tongue si oglinda tongue
si as vrea sa va dau si date despre mine daca va ajuta
varsta:12 ani
muzica preferata: la fel ca ea
gen de om: putin cam sensibil si la fel imi plac bancurile si glumele
hoby: incerc sa devin din ce in ce mai smecher
sper sa ma ajutati si eu la fel :p
va dau funda orice numai spuneti-mi cum fac sa o innebunesc adica sa fie nebuna dupa mine

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Săraca...12 ani și deja are cazier pe TPU...sad

Răspuns utilizator avertizat
| Sexualitate a răspuns:

O aştepţi să împlinească, să zicem, 16 ani, iar apoi repeţi întrebarea!

| Evangeline a răspuns:

Ca o fata de 12 ani sa fie innebunita dupa tine ii cumperi o papusa Barbie!
Aaaa. nu se mai poarta? Ciudat, eu la 12 ani asta faceam, ma jucam cu papusile. Lasa, ma fata in pace.

| Rapture a răspuns:

Cred ca practici cu foarte multa pasiune acel hobby.

| adi_3786 a răspuns:

Pai, incearca sa fii atent cu ea, sa ii iei apararea daca e cazul, daca ii plac bancurile, cauta niste bancuri tari pe net si spuneile, candu-o acasa dupa scoala, ajut-o in unele chestii, invit-o in oras si iesi la o plimbare cu ea si fa-o sa rada. fundita?batting eyelashes

| Rallucadela a răspuns:

'sa fie nebuna'?! BAI JNEBUN? 12 ani? fugi ma de aici laughing)... ma rog daca te place ignor-o? cre' ca.

| liric a răspuns:

I-ati viata cocalarelaughing))
ce dracu smecher laughing))))wtf ce minte au copiilaughing)
ce dracu stii atatea despre ea cred ca esti obsedat dupa fata aia felicitari o sa devii un *** profesionistlaughing))
lasa mah dragostea si sex-ul pune mana pe un dex o culegere de matematica sunt mai folositoare

| Eazye a răspuns:

Esti un cocalar in devenire "hoby: incerc sa devin din ce in ce mai smecher"