| nimenialtu_3861 a întrebat:

Vreau sa cuceresc o fata
buna TPU cunosc o fata de la inceputul acestui an in clasa am intalnit-o...
ma rog incerc sa o cuceresc
sa va dau cateva date despre ea: are 12 ani inteligenta frumoasa tongue timida ii place sa rada si este descurcareata nu ii este rusine de nimic si muzica preferata este pop si lenta
acum despre mine: 12 ani imi place la nebunie sa rad si sa ii fac pe alti sa rada chiar daca ma fac de rusine pe mine chestia este ca ii fac sa rada si atunci rad si eu deci imi place sa fac lumea sa rad ca si mie sunt inteligent rang in scoala de fiu de profa de romana putin cam saparacios arogant si muzica hip hop pop lenta guess who puya din astia si rep

am observat ca ieri se uita frumos la mine oare ii place si ei de mine? de obicei nu prea se da in vant dar in ultima saptamana se uita frumos la mine
cum sa o fac sa fie nebuna dupa mine adica sa ii placa de mine la nebunie? am impresia ca este ca si cu +-ul si minus
dau funda si voturi multe la toti care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Schnitzel a răspuns:

1. Se scrie rap smechere
2. Timida si nu ii este rusine de nimic. Auzi dar hermafrodita nu e?
3. Eu la varsta voastra nu stiam cum sa iau note mari si pe voi va taie amorul ca na.hormonii sunt hormoni

| eXtrike a răspuns:

Iti dai un sut in c*r, si te pui sa sugi cartea!

| nimenialtu_3861 explică:

Nu comentez nimic pana nu mai vin cateva mesaje dupa iti zic si eu vreo 2 cuvinte