| nimenialtu_3861 a întrebat:

Vreau sa cuceresc o fata

buna TPU cunosc o fata de la inceputul acestui an in clasa am intalnit-o...

ma rog incerc sa o cuceresc

sa va dau cateva date despre ea: are 12 ani inteligenta frumoasa timida ii place sa rada si este descurcareata nu ii este rusine de nimic si muzica preferata este pop si lenta

acum despre mine: 12 ani imi place la nebunie sa rad si sa ii fac pe alti sa rada chiar daca ma fac de rusine pe mine chestia este ca ii fac sa rada si atunci rad si eu deci imi place sa fac lumea sa rad ca si mie sunt inteligent rang in scoala de fiu de profa de romana putin cam saparacios arogant si muzica hip hop pop lenta guess who puya din astia si rep

am observat ca ieri se uita frumos la mine oare ii place si ei de mine? de obicei nu prea se da in vant dar in ultima saptamana se uita frumos la mine

cum sa o fac sa fie nebuna dupa mine adica sa ii placa de mine la nebunie? am impresia ca este ca si cu +-ul si minus

dau cate funde si voturi vreti vreti fac mai multe conturi si va dau funde

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Există Caini Rasa Yorkshire Terrier, care sunt simpatici și nu te uiți urât la ei, ci frumos. Dar asta nu înseamnă nici pe de parte, că vrei să ai cumva relații erotice, cu cățelul respectiv. Poate tot așa se uita fata la tine frumos, ca la un cățel simpatic, și nu avea nici un gând cu tine! cum sa o fac sa fie nebuna dupa mine adica sa ii placa de mine la nebunie? Păi nu cred că este încă vârsta!

| Hombre a răspuns:

Pune mâna si invaţa băi ameţitule, nici nu ai scapat de tulei si gandul ţi-e la gagici, dupa felul cum scrii si caracterizarea care ti-ai facut-o esti doar un măscărici slab la invatatura, prăpăditule.

| anonima97 a răspuns:

Hei.Asculta putin, caracteristicile voastre se combina aproape perfect dar daca se uita la tine nu inseamna ca te place, dar poti sa o faci sa fie inebunita dupa tine.Stai de vorba cu ea,fa-o sa rada,ai putea sa o inviti undeva daca stai bine financiar,iar daca refuza nu te supara,poti sa ii ceri un motiv,dar nu insista,aparo,dai dreptate,sa nu o jignesti in nici un context, si dai de inteles ca o placi, asta poate merge.Iar daca vrei neaparat sa te placa, intreab-o ce ii place la un baiat si ce crede despre tine.Dar nu uita nu fa toate astea intr-o zi.

| catafreestyle a răspuns:

Eu zic sa o mai lesi sa vezi ce mai face...si in acest timp sa-ti pui in valoare talentele(fotbal,basket, parkour, etc) cand se uita ea
asa o vei impresiona poate

| 1234_3935 a răspuns:

Vorbeste cu ea, intreab-o ce mai face intra in discutie cu ea nu fi porc si sai pui intrebari stupide.Presupun ca e prima ta dragoste.Fii afectuos cu ea.Sau daca iti place sa fii direct spune-i in fata ca o placi daca ai curaj, poate si ea te place. Sper ca te-am ajutat.

| nimenialtu_3861 explică:

Pai asta 1234 sa stii ca m-a ajutat unpic acum ma dau bine pe langa ea si vad ca se cam da la mine sunt parkourist profesionist si cand fac ceva asa mai frumos parca ii vine sa ma sarute atat de mult se bucura si m-am apucat si de dansuri din astea hip-hop si totusi cu toate ocupatiile mele (acum sunt in vacanta nu prea am ce face) cele 3 sporturi pe care le practic (innot; dansurile alea de care am precizat mai sus; tenisul de camp) avem timp sa ne intalnim chiar foarte des