| dedeuytz a întrebat:

Va rog, va rog ajutati-ma. Este un baiat absolut frumos... el face multe farse de genu : " te plac, te iubesc" dar intr-o zii mi-a spus ca ma place si a dat ceva semne ca ar fi adevarat si eu am crezut ca e o farsa dar farsele tineau cam 2 min dar aceasta tine de 2 zile. Voi ce credeti ca iar este o farsa sau ca spune adevaru? Dau fundita pentru raspunsul care ma ajutat cel mai mult. Sincer nu asi face o relatie cu el pentru ca el sta in Romania doar in vacante, el face scoala in Italia de aceata nu pot face o relatie cu el dar mai simti mult mai bine si asi fi mult mai increzatoare in mine pentru ca el e placut de multe fete si va dai seama ca dintre atatea fete ma place pe mine ar fi super va rog. Ajutati-ma sunt disperata happy

Răspuns Câştigător
| Ochiialbastrii a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti ceva vreme ca sa iti dai seama daca baiatu vb serios si daca iti dovedeste ca te iubeste poate va fi o relatie dar eu personal nu as avea o relatie cu un baiat care nu sta in Romania sad chiar daca e super super frumos baiatu` dar daca chiar il placi si el te place poate poate... totul depinde de voi :d sper sa iei o decizie buna big hug sper ca am fost de ajutor [fundita?]batting eyelashes

5 răspunsuri:
| niko a răspuns:

Pai daca aceasta "farsa" doar de 2 zile mai asteapta putin sa vezi ce se mai intampla. Pt ca asa poate sa iti faca si tie o farsa ca te place si mai stiu eu ce doar pentru si-a dat seama ca iti place de el si vrea sa isi bata joc de tine...
Eu zic sa mai astepti putin. 1 saptamana 2 si dupa poti sa disperihappy Deocamdata lasa-l sa isi faca jocul...
Crede.ma ca am patit ceva asemanatorul si finalul nu a fost tocmai unul fericit:*
Asa ca mult succes:*
P'pa

| Marius_7427 a răspuns:

Parerea mea: Ca nu are rost ca la distanta nu merge relatiile asa doar daca vrei vreo "aventura" dar stii cum e fa cum iti spune inima daca il placi foarte mult si tu crezi ca merita bagate cu el... Dar gandeste-te sa nu fi dezamagita cand pleaca si decat sa suferi mai bine fi-ti prieteni.Multe fete il plac pentru ca nu il vede asa de des si de aia e ca o " Vedeta " cand vine in Romania. ce zici am dreptate? Eu iti doresc succes! Fa cum iti dicteaza inima numa stii cum e "inima face inima trage"

| anazoe4ever a răspuns:

Asteapta un oic o saptamana, 2 si daca nu inceteaza incearca sa il intrebi de ex: ma placi sau doar imi faci farsa si poate vei aflaa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Asculta-ti inima... daca tu simti ca il placi si vrei sa fii cu el atunci spune-i DA daca nu...

| d3m0 a răspuns:

De obicei baietii care fac asta tind sa o placa pe persoana respectivawinking