| anonim_4396 a întrebat:

Va salut.
Am avut o problemă cu ejacularea, asa ca m-am dus la doctorul de familie, unde se afla doua asistente si doctorul principal.
Am intrat, le am spus problema iar cand am vrut sa ma duc la doamna doctor, aceasta nu se afla la cabinet. A venit o asistenta dupa mine, a inchis usa si mi-a spus sa ii repet indetaliat fara rusine problema.
I am spus ca orice as face nu pot ejacula.
A spus daca vreau sa iau tratament sau sa grabesc procesul.
Auzind de grabit, m-am gandit ca imi da ceva solutie rapida dar cu riscuri.
Am spus ca vreau saa o grabesc iar apoi m-a pus sa imi dau jos pantalonii si chilotii.
Am crezut ca e ceva normal pentru ca poate voia sa vada daca e cevaa neinregula.
Am facut o fix in fata ei la jumatate de metru si dupa ce sa vedeti laughing)) mi-a luat o la sanatoasa
Am ramas putin masca dar am tacut din gura
In final am reusit sa ejaculez si de atunci pot mereu, dar nu am spus nimanui asta si ma simt ciudat. Are rost sa spun cuiva?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai visat toată povestea nu?

| ywar a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti vezi de treaba si sa te ocupi si tu de ceva.

| GouDidodino a răspuns:

Si cand te-ai trezit, era dimineata.

Răspuns utilizator avertizat
| cris54321 a răspuns:

Daca consideri ca ai fost "agresat sexual " atunci da, poti spune. Doar ca e cam greu sa dovedesti.