| copilu13 a întrebat:

Am 19 ani si am probleme cu ejacularea rapida. Ejaculez chiar inainte de inceperea actului sexual. Am auzit de tianli / natural potent se gasesc in farmacii. Ajuta la ejacularea precoce? Ce produse care se gasesc in farmacii m-ar ajuta sa-mi rezolv aceasta problema. Intr-adevar fac sex mai rar dar am nevoie de un anumit produs.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Toata chestia pleaca de la creier, incearca cand faci sex sa te gandesti ca pe ea trebuie sa o faci sa se simta bine, nu stiu daca te-ai mastrurbat des cand erai mai mic dar un mare efect il are si asta deoarece masturbarea dureza foarte putin si acum inactul sexului care dureaza normal mai mult penisul tau si-a pierdut din putere, dar stai calm o sa iti treaca mult succes

| copilu13 explică:

Crezi ca o sa treacă de la sine? Posibil si masturbarea in copilărie... Da ceva pentru rezultate pozitive găsesc la farmacie? Tianli ce stii de el?

| Adita1988 a răspuns (pentru copilu13):

Stai fratica linistit ca totul pleaca de la creier si partenera, iti vb din propia experienta, cu una din foste ma tinea max 5 min, maxim, iar cu actuala m-am plictisit sa dau in ea sa imi dau drumu, peste ora laughing bafta

| copilu13 explică:

Adita1988 da eu nici 5
Min nu rezist... Este cand ejaculez inainte

| copilu13 explică:

Up

| DoctorMarius a răspuns:

Http://downloadsafe.org/file/a59Ue4

Incearca metoda din linkul de mai sus. Este testata!
O zi buna!