| anonim_4396 a întrebat:

Va Salut. Fetelor in special voi ma puteti ajuta. Am trecut printr-o experienta pe care vreau sa o impartasesc cu voi. Am 22 de ani si fata care am cunoscut-o 17, eram la sat in vizita la matusa si am intalnit o fata cu care am mai vorbit in mesaje pe internet deja stiam multe unul despre celalalt. Am stat 2 zile acolo si ne-am intalnit de doua ori,am povestit,facut poze,era o atmosfera calda,chimie intre noi din plin,am vorbit chiar despre o eventuala relatie si chiar eram sigur ca ea e aleasa. Inainte sa plec din sat am iesit la plimbare cu o gasca de baieti,fete printre care si ea, am vazut-o cam indiferenta si nu am reusit sa vorbesc mai nimic cu ea. Am plecat fara sa imi iau ramas bun de la ea,eram foarte trist,i-am trimis smsuri, am sunat-o dar a refuzat sa mai vorbeasca cu mine. A trecut cateva luni de atunci dar am ramas cu intrebarea de ce? Dintr-o data aceasta ruptura, ca si cum nici nu m-a cunoscut. FUNDA

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Undeva exista o neintelegere grava!
Cineva i-a spus cine stie ce despre tine sau ei i s-a parut ceva, este foarte rau ca refuza comunicarea, e singurul mod sa va regasiti.
Incearca iar sa te apropii!

| mgtow a răspuns:

Daca era serioasa iti zicea de ce nu mai vrea sa stie nimic de tine, curva dao in boala oh go on

| Zenithf a răspuns:

Ea avea pe altcineva dinainte, tu ai fost doar un mic divertisment pentru ea, sa-si mai condimenteze viata. No bine, asta ar fi extrema negativa, nu-i neaparat sa fie tot asa de negru.

| DouaPuncteD a răspuns:

Poate a gasit sprijin in altcineva sau si-a dat seama ca nu esti ceea ce-si doreste. Stai calm, vei fi o prioritate pentru altcineva la timpul potrivit.
Ai grija de tine!

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu e clar ce s-a intamplat.ai gresit tu cu ceva.

| D4lid4 a răspuns:

Daca o fata refuza sa vorbeasca cu tine, sfatul meu este sa nu insisti...pentru ca risti sa pari prea disperat si noua, femeilor, nu ne plac barbatii disperati. oate ca avea pe altcineva, poate ca nu te vrea cu adevarat, poate ca nu esti genul ei de fapt dar nu a stiut cum sa spuna, pot fii 1000 de motive. Cert este ca tu trebuie sa ii demonstrezi ca esti un barbat stapan pe el. Lasa lucrurile asa cum sunt si daca o roade indiferenta ta, te va cauta, daca nu, nu ai pierdut nimic. Nu poti pierde ceva ce nici macar nu a inceput si te-ai scutit poate de o mare suferinta. Succes!

| MiruD a răspuns:

Poate in momentul plimbarii, cand ai plecat, ai facut ceva, sau ai zis ceva si a suparat-o.
Gandeste-te si vezi ce s-a intamplat.
Sau sun-o, trimite-i mesaj sa o intrebi de ce s-a suparat. Si ce ai facut tu..Pentru ca tu nu iti poti da seama.

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

Probabil se astepta sa fii altcumva.

| OchiiCaprui a răspuns:

Teai gandit ca ea poate isi doreste o relatie serioasa? Si de obicei relatiile la distanta nu prea merg!

| HPPJATO a răspuns:

Poate si-a gasit pe cineva de varsta ei. Poate s-a gandit ca o relatie la distanta nu ar merge. Desi tu o considerai aleasa e posibil ca ea sa se fi temut de parerea celorlalti. In fond, tu esti cu 5 ani mai mare decat ea si ea mai este si minora. Fetele mai discuta si cu prietenele lor si poate o prietena i-a dat sfatul sa nu mai vorbeasca cu tine. Sau poate tu ai suparat-o cu ceva. Incearca ca atunci cand vii acolo in sat sa o mai contactezi si sa o intrebi daca nu vrea sa se mai plimbe cu tine si daca accepta sa o intrebi de ce te-a dat asa la o parte. Nici un om de pe internet nu poate sa iti spuna direct ce s-a intamplat.

| marymaria277 a răspuns:

Pai poate ai deranjat-o cu ceva. Sau era suparata ca pleci si nu ramai cu ea. In orice caz, ii poti trimite un mesaj cu " Imi pare rau daca te-am deranjat cu ceva, cum as putea sa imi repar greseala?". Sau, cand mai mergi acolo, sa incerci sa o gasesti si sa ii faci o surpriza. Funda?