| anonim_4396 a întrebat:

Va salut prieteni, am mare problema legata de o intamplare: am primit o invitatie de la amicul prietenei mele in vacanta.el locuieste in Anglia, la plecarea acestuia de la noi, fiind invitat la masa, ea il ia in brate ..va dati seama ca m.am simtit ciudat..i.am raspuns ca n.am sa ma duc cu ea daca vrea sa se duca singura(nu credeam ca va pleca), au venit sarbatorile si nu a vrut sa vina la mine, am ales sa plecam 3 zile..si ia sarit tandara ca ea vrea 6..mi.am bagat pl de nervi ca sarise si ma.sa cu gura ca nu.i duc odrasla in vacanta. m.am stresat zi de zi si o ignoram complet.a venit luna martie.a ales sa plece, si sa o intreb pe ea unde a dormit si cu cine.mi-a spus ca cu tipul ala in camera dar nu in acelasi pat(buna gluma nu?) si de atunci i.am spus ca s-a terminat..doar ca si.a facut prieten.m.a ros sentimentul asta atat de tare ca am fost ieri la ea acasa dorind sa vorbesc cu ea.a iesit tatal ei si mi-a spus ca nu vrea sa ma vada. i.am dat ce aveam de dat si i.am sarutat mana tatalui ei caci este un om de nota 10000..ma doare inima ca si.a ales pe altul, ma roade, ma seaca.

2 răspunsuri:
| tudorhit a răspuns:

Nu ai ce sa faci, trebuie sa o dai uitarii si sa iti cauti o alta fata. Bineinteles ca vei avea nevoie de mult timp ca sa treci peste. Oricum nu merita sa mai fii cu ea, la ce a putut sa faca.

| NicolaeAndi a răspuns:

Fă live pe Facebook în timp ce te sinucizi