| anonimm_6382 a întrebat:

am 17 ani am o inaltime de 1, 82 m 92 kg si am un penis care cand este,, relaxat" nu are cred nici 5 cm iar cand este in stare de erectie are intre 10 si 12 cm si nu este tare gros penisul meu este mai mult inspre subtire imi fac griji oare ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Sa te duci la un doctor ca el te lamureste mai bine. doamne fereste poate ai vreo boala. sau poate nu si asa e penisul tau si trebuie sa te accepti asa cum esti din toate punctele de vedere.

9 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Trage de el.cine stie.Acum,serios vorbind, daca isi face treaba(ala micu)nu ar mai trebui sa te gandesti la asta.Lasa-i pe armasari...sa fie armasari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm, esti cat se poate de normal, pana la 20 ani te mai dezvolti 100%. Nu iti distruge psihicul aiurea.

| AdRiAn29DarK a răspuns:

Sa faci lab* mai deslaughing

| AdRiAn29DarK a răspuns:

Sa faci lab* mai des

| crystyanz a răspuns:

Mi se pare ca esti destul de gras pentru varsta asta straight face, ori tu faci sala si iei proteine, creatina etc?

| TRAIAN_7163 a răspuns:

Fa-ti o marire de penis

| vity_1482 a răspuns:

Ar trebui sigur sa faci o vizita pe la doctor el o sa gaseasca o solutie!

| andrei_5781 a răspuns:

rolling on the flooreu am 13 ani si al meu este cat al tau...
frate, il y tare mic!
folosestel si u

| anonimm_6382 explică:

Cristianz scuze dar nu am vazut ce ai scris da fac sala acum am 88 de kg aproape 87 si nu iau proteina sau altceva dar nu stiu ce am nici vocea nu e cum ar trebui de dezvoltata si deja mi-e frica pe cand e sa imi gasesc o sotie si o sa trebuiasca sa ma asez la casa mea ca nu o sa pot sa fac copii si mie jena...