| AlexandruSC a întrebat:

Vb cu o fată de puțin timp, iar aceasta a spus ca nu vrea ca alte persoane sa știe ca vorbim, ce ar putea însemna?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Ori nu sunt de acord patintii ei sa aiba relatii sau nu vrea sa riste sa faca publica o relatie inca nesigura sau ii e rusine de relatia xu tine.Cel mai bine e sa o intrebi.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil a luat o pauza cu altul si acum se mai desfată cu tine.
Sau ii este rusine cu tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca ii este rusine cu tine

| sierra1 a răspuns:

îi e rușine cu tine sau

joacă la două capete

| alexalx1234 a răspuns:

Îi e rușine cu tine. Te folosește, iar după vei suferi. Dă-i block că are oricum pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca are pe cineva, dar ii place sa vorbească și cu tine, sau nu vrea ca, lumea sa știe ca discuta cu tine.

| AlexandruSC explică (pentru anonim_4396):

Nu are pe nimeni si nu stiu daca ar avea motive sa-i fie rușine cu mine, fiindcă nu s băiat urât

| Cretinul112 a răspuns:

Inseamna ca ii e rușine cu tine. Sa te desparti de ea, urgent!