| simplegirl2 a întrebat:

Este cineva medic sau stie medicina si vrea sa vorbim putin?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai verificat, mie imi poti trimite mesaje. NU pot sa iti dau facebookul personal (regulamentul impune sa nu dai accept sau cerere unor persoane necunoscute), dar imi poti scrie aici mesaj in privat si eu iti voi raspunde

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu sunt medic, inceerc sa te ajut daca pot

| simplegirl2 explică (pentru Brigaela):

Ok...aveti Facebook sau altceva sa vorbim; ca e mai greu de vb pe TPU?

| anonim_4396 a răspuns (pentru simplegirl2):

Vorbiti prin felicitari. Acolo nu mai conteaza ca esti junior.

| Adiadictie a răspuns (pentru Brigaela):

Care regulament? De LA Facebook?

| Brigaela a răspuns (pentru Adiadictie):

Da.

| Brigaela a răspuns (pentru simplegirl2):

Nu ai verificat, mie imi poti trimite mesaje. NU pot sa iti dau facebookul personal (regulamentul impune sa nu dai accept sau cerere unor persoane necunoscute), dar imi poti scrie aici mesaj in privat si eu iti voi raspunde