| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA+VOT Ce sa fac daca o fata mi-a spus ca nu stie daca mai vrea sa mai fie cu mine (un cuplu) pentru ca inainte sa o cunosc i-am spus ca nu o plac.Adica inainte sa vorbim. Ce as putea sa fac? Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Izabellaxu a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa vorbesti cu ea si sa ii explici ca o dragoste adevarata nu se construieste pe cuvine ci pe acel sentiment ca cel ce ne este alaturi este tot ce ne dorim. Si pana la urma orice relaţie de iubire se construieşte prin : dragoste, comunicare şi fidelitate. Iar dacă la începutul relaţiei, dragostea pentru ea a fost mai superficiala, cu timpul ea a capătat o mare importanta. Desigur, toate astea pe langa scuzele de rigoare.
Sper ca te-am ajutat.

Ceaaau! :*

1 răspuns:
| zozo74 a răspuns:

Daca doresti sa fi cu ea iti recomand sa incerci sa fii pe placul ei incearca sa-l convingi ca merita sa stea cu tine. Succes Fundita?