| Gabriella_5169 a întrebat:

Vb cu un baiat de ceva vreme.si a inceput sa imi placa mult de el...si el stie asta...probabil ca i place si lui de mine. dar e genu de baiat care umbla ca mai multe. Vbm foarte des.si mie teama sa nu incep sa simt ceva mai mult decat prietenie pentru el.adica sa ma indragostesc de el.
Ma puteti ajuta ca un sfat? plzzbig grin

Răspuns Câştigător
| diana_3226 a răspuns:

Daca nu vrei sa te indragostesti de el eu zic mai bine sa incerci sa te indepartezi de el
tocmai pentru sa nu a suferi daca zici ca umbla cu mai multe
daca crezi ca merita sa fii cu el nmn nu te opreste

pupici
fundita?love struck

1 răspuns:
| vlaaddd a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?