| Anonima22042020 a întrebat:

Vi s-a întâmplat ca băiatul cu care insistați să fiți împreuna o perioada mai lunga să ajungă intr-o relație cu voi in cele din urma?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A fost, sper sa nu mai fie. Am stiut sa o pun la locul ei dar am uitat sa o blochez in Facebook

| Ofiintă a răspuns:

Nu s-a întâmplat.

| Adry05 a răspuns:

Hm singura situație similară e că mi-a atras atenția un băiat la un moment dat da nu i-am zis nimic și peste vreo 6 ani am ajuns să fim împreună da gen nu te gândi că ăia 6 ani am stat cu gandu la el laughing am avut alți tipi cu care am stat împreună sau mi-au plăcut, el a apărut random prin peisaj pe atunci. în rest, dacă un tip nu-mi împărtășește sentimentele îmi pierd rapid interesu. Interesu la mine oricum se manifestă mai mult din ce tip de atenție îmi dau

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur exista cazuri, in conformitate cu ce ai descris tu happy

| Sofer a răspuns:

Asa a fost. Am acceptat sa fiu împreună cu ea la insistentele ei laughing fetelor nu mai insistați laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai întâmplă și miracole.
Orice scuza ar folosi daca insistă una de care îi place mult, nu o sa ezite sa nu fie într-o relație.
Dacă îți place să fi folosita pe post de obiect, tinete după el. Dacă ai puțin respect de sine, atunci lasa-l și nu-i mai da o a doua șansă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am insistat niciodată. Mi se pare absurd.

Răspuns utilizator avertizat