| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

Vi s-a întâmplat sa dati peste locul unde părinții voștri își tin prezervativele/jucariile sexuale/lubrifianți sau orice altceva de acest tip?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Au dat ei peste ale mele.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da de multe ori.

| artemidak a răspuns:

Nu! Nici nu am chef...
Bine o data când m-am uitat in istoricul laptop-ului mamei mele am avut o surpriza...Bine era doar o știre.

| gi4284 a răspuns:

Da.
Crezând ca lubrifiantul este parfum.m-am gândit random ca poate de aici pornește și chestia cu."sexul are miros"...

| Badboi a răspuns:

Mătusa mea tine lubrifiantul pe raftul de lângă tv, împreună cu creme si poze din vacanțe

| unnume8 a răspuns:

Sincer... da, iar apoi le-am spus-o, dupa care a venit discutia "parintii ii explica copilului cum functioneaza astea, si chestii de genu". Funda dai? happy