| AlexFen a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti o relatie cu cineva doar din plictiseala ( fara nici un fel de sentiment) dar pe parcus sa aveti sentimente/iubiti acea persoana?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da,da,dar era ceva toxic si sa ajuns la despartire, la inceput era amuzant apoi a degenerat in toxitate, nervozitate, gelozie

8 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu. Nu am avut niciodata obiceiul de a incepe o relatie din plictiseala. Din plictiseala ieseam in club, ma bagam la un sport, ma inscriam intr-un club de ceva, diverse. Nu ma apucam sa incep relatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Adică 'you fuk around'.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer da, am preferat sa *** around decat sa ma bag in relatie. Pentru ce sa ma leg la cap fara sa ma doara doar asa de plictiseala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Păi e mai bine așa decât să te fii pus în relații dinalea ce durează doar 3 luni, dar eu le vad pe ambele ca pe o pierdere de timp, bani și energie. Bine nu toate, daca chiar te-a ajutat și nu fost doar o pierdere de timp pentru o plăcere temporara, e okey...

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum pot fi niste orgasme pierdere de timp, bani si energie? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu, de fiecare data interesul meu era dinainte. Nu am pus niciodată sentimente pentru cineva care mă plictisea.

| asuari a răspuns:

Da) mi s-a întâmplat.