| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti in preajma unei persoane de mult timp si brusc sa o vedeti intr-o lumina noua? straight face initial sa-l vedeti doar ca pe un amic, ca apoi ceva sa se intample brusc. fara sa vreti. si fara sa va dati seama ca nu el s-a schimbat, ci felul in care il vedeti voi? nu imi dau seama care este cauza, dar imi dau seama ca este ceva ce nu pot controla.nu mi s-a mai intamplat asa ceva pana acum straight face simt ca ma depaseste situatzia, sunt oareqm intr-o situatzie critica. a fost ceva imprevizibil.si necontrolabil. cred ca felul de-a fi al persoanei respective cat si faptul ca nu-ntzeleg ce este cu mine. ce s-a intamplat referitor la persoana respectiva. s-a intamplat fara ca eu fara sa vreau. mi-a aparut in viata tocmai cand aveam mai mare nevoie.straight face sunt km confuza. care stie sa-mi raspunda? straight face mersi :*:*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da.Cu sotul meu am fost amici aproape un an inainte sa ne apuce amorul.Fiecare povesteam celuilalt relatiile care le aveam, ne detainuiam cu amanunte picante! Si deodata...buuum.Cand este sa te paleasca amorul, apoi o face.Degeaba vrei sau nu vrei.Nu este optiunea noastra.

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Te-ai îndrăgostit şi tu, puţin aşa.
Lasă lucrurile să decurgă de la sine.
Mai mare-i durerea dacă te împotriveşti.

April
| April a răspuns:

In viata se poate intampla orice iar ceea ce povestesti tu pare a sugera un usor sentiment de vina, pot banui ce este, dar orice ar fi important este sa nu complici lucrurile si nici sa te autoinvinuiesti inutil.Pastreaza-ti calmul, recapata-ti luciditatea fiindca pari a fi foarte tulburata, analizeza apoi totul cu calm si ai o singura grija:sa nu accepti o fericire cladita pe nefericirea altcuiva.In rest, orice se poate intampla oricui si poate tocmai de asta e viata nu numai frumoasa dar si interesanta. Un gand bun sa te insoteasca astazi si totdeauna.

| Mina a răspuns:

Povestesti de parca e ceva rau in asta... Ai spus-o chiar tu: ti-a aparut in viata tocmai cand aveai mai mare nevoie!

| doctorz a răspuns:

Problema ete la tine.Depinde cum o vei gestiona in continuare. Oricum se pare ca esti "singura", iar el, ca orice "lup tanar" a simtzit mirosul de sange!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oriqm, cred ca am dat-o-n bara straight face