| RoseNglory a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va placa cineva atat de mult, dar sa nu va marturisiti sentimentele persoanei respective, dintr-un motiv sau altul, astfel incat sa va determine sa il sunati telefonic numai pentru a-i auzi vocea, nestiind bineinteles cine sunteti cu adevarat.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da.
Dar bineinteles a fost mai mult curiozitate, sa-i aud vocea la telefon, in realitate stiam. Oricum ii cunosteam cat de cat caracterul.Nu stiu ce a fost in capul meu, si nu s-a intamplat decat de 2 ori, acum vreun an si jumatate.

| Sabyynna a răspuns:

DA...si poate fi aiurea...dar atunci cand stii ca mai bine nu-i zici dintr-un anume motiv trebuie sa incerci sa-l uiti. Asta e singura cale! Trebuie sa treci peste, chiar daca ai vrea sa-i auzi vocea; cauta altceva de facut, ceva ce sa te faca sa nu te gandesti la aceea persoana!

| Cristinica80 a răspuns:

Da chiar mi s-a intamplat.La fel el nu stia cine sunt nici nu stia ca exist.L-am sunat de multe ori si lasam cate 10 minute sa ii aud vocea.Imi venea sa plang si eram foart trista pe ca zi de zi treceam pe langa el si el nu stia ca il iubesc asa de mult.A FOST FOARTE GREU...

| AleAle_7467 a răspuns:

Da tot timpul numai ca stia cine sunt dar cand vroiam sa ii marturisesc ma blocam si incepeam iar sa vorbim ca niste prieteni despre hooby-urile lui