| RoseNglory a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va placa cineva atat de mult, dar sa nu va marturisiti sentimentele persoanei respective, dintr-un motiv sau altul, astfel incat sa va determine sa il sunati telefonic numai pentru a-i auzi vocea, nestiind bineinteles cine sunteti cu adevarat?

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Da,acu vreun an

| Candice a răspuns:

Asta deja e obsesie nu dragoste.

| Mary_5158 a răspuns:

Aha...a durat cam 1 an si jumate, iar cind am avut un moment ca sa il cunosc mai bine (adica am fost nevoiti sa fim impreuna pentru 24 h,(nu eram obligati)) am inteles ca nu e acel baiat ''superstar''
si ca in realitate e un nimic,chiar nimic,doar AERE!
m-am dezamagit complet, acum caut de viata mea
nu vreau sa iti fac imina rea, uneori dragostea e absolut oarba

| rebela2011 a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa imi placa de cineva si sa nu imi marturisesc sentimentele fata de acel cineva, dar nu mi s-a intamplat sa-l sun doar pentru ai auzi vaocea d-ce a fost o iubire destul de trecatoare...:* fundita? scuze de intrebare

| lovemylifebaby a răspuns:

Desigur. Si am placut pe cineva in genul asta vreo 11 luni de zile. Chestia asta s-a transformat intr-o obsesie pentru mine. Uram vacantele fiindca nu il mai vedem, imi uram prietenii fiindca il urau pe el!
Dar am trecut peste, foarte simplu. Am uitat dracusorul care nici nu ma observa, dracusorul cu parul negru si ochi caprui, datorita ingerului blond cu ochi albastriilove struck pe care il iubesc enorm si cu care am 3 saptamanilove struck

| Alexa_9443 a răspuns:

Da love struck

| tHeVip3r a răspuns:

Da si cand i-am zis ce simt pentru ea a iesit urat din anumite motive banuite de mine...
tip-era mai mare laughing)