| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca persoana de langa tine sa vorbeasca cu alte persoane si chiar sa fie de acord sa iasa cu acele persoane? Eu unul nu inteleg de ce ar vrea asta,atat timp cat persoana respectiva vrea de la tine ceva mai mut si tu ai pe cineva langa tine,nu ii vad sensu,ajutati-ma, am avut o discutie foarte aprinsa cu prietena mea pe tema asta, vorbea cu un baiat si a fost de acord sa se vada cu el... vi se pare normal?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este normal. Anormal este cum incerci tu sa procedezi prin a-i interzice sa relationeze cu vechii prieteni. Daca nu ai incredere in ea cauta-ti alta.O relatie trebuie sa se cladeasca pe incredere reciproca, altfel este sortita esecului chiar din start.

| neutrino a răspuns:

Da, este normal. A avea o relatie nu inseamna a avea un stapan.

| buburuza2007 a răspuns:

Nu,nu mi se pare normal, eventual putea sa te ia cu ea la aceea intalnire,

| Saya20 a răspuns:

Aceiasi problema am si eu cu prietenul meu...am iesit la un suc cu un amic si acuma nu mai vrea sa vorbeasca cu mine.Crede ca eu am ceva cu persoana respectiva dar nu am nimic cu el suntem doar amici atat tot! Lasati orgoliu! Nu mai fiti atat de incapatanati pentru ca daca am stat nu la un suc nu inseamna ca mergi si ti-o tragi cu el!