| Cheloo200101030405 a întrebat:

Salut,deci nu stiu cum sa zic dar am avut o discutie cu prietena mea si ea a facut-o cu mine pentru primadata si i-am zis pe viitor daca i se pare normal sa o faca doar cu un baiat toata viata daca ar fi cu el intr-o relatie si mi-a zis ca ar incerca si cu altcineva mai tarziu doar de curiozitate sa vada cum e. Ce vreau sa inteleg din asta ca vorbea cam serios mie nu prea imi place sa fiu inselat, ma rog, ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani, sunt doar vise erotice de fata, baiat sau cum vrei tu sa te asezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Curiozitatea face paarte integranta din firea omului. Reprezinta ''motorul'' cunoasterii. Reprezinta dorinta de a cunoaste/sti cat mai amanuntit si/sau in detaliu orice lucru nou sau neobisnuit, este o manifestare a interesului pentru un lucru deosebit fata de ceva deja cunoscut sau ce a devenit monoton/obisnuit.

| mihai69 a răspuns:

Adică Simonei nu-i place să fie... ÎNȘELAT? ciudat...
În fine. La ce te aștepți de la o pocnitoare de nici 15 ani?