| Delia16_8980 a întrebat:

Vi se pare normal ca timp de 2 luni de relatie sa nu existe nici un sarut/pupic?!straight face Mie nu! Eu si iubitul meu suntem doi timizi si nu am facut asta pana acumstraight face. Nu gasesc momentul... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RalooKee a răspuns:

In timp ce-i vorbesti sa ai grija sa fiti fata in fata si la o distanta mica.Si in timp ce te uiti adanc in ochii lui, intredeschizi buzele si te apropi. Daca nu e gay si daca te place cu adevarat nu o sa se dea in laturi.

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Il iei de buci (obraji) si il sarutzi! si gata!

| BubuLina999 a răspuns:

Nu en imic rau...dra incercati sa va sarutati ca asa...o sa va plictisiti. pupa-l tu pe obraz si apioi ajungi incet incet la gura si il saruti normal.

| fosnet a răspuns:

Daca el nu indrazneste, incearca tu. Curaj! happy

| buburuza_1564 a răspuns:

Dai o palma big grin

| Bujîe a răspuns:

Da-i un cap in gură.

| Katalinn a răspuns:

Eu cred ca Trebuie sa vorbiti intai... Poate ca nu e bine sa il saruti. fara ca el stie.ca vrei sa il saruti.Pur si simplu spunei.ca ar fi timpul treceti la un alt capitol din relatia voastra.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e prea normal,daca nu va pupati/sarutati,cum aratati voi lumii ca sunteti impreuna, sau mai bine zis, voi simtiti ca sunteti impreuna?
Ar trebui sa prindeti aman2 curaj, sa va apropiati mai mult unu d celalalt siii.ptr inceput sa va atingeti un pic buzele...
succes!