| Chivu_Cata_1998 a întrebat:

Hey! Cum as putea tine o relatie la distanta tinand cont ca este posibilitatea sa nu ma intalnesc niciodata nu acea persoana?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce ai de castigat din asta? Fa-ti o relatie „de aproape", reală, nu la distanta. Nu va rezista.

| RAY a răspuns:

Ce sens are ceva? cunoaste pe cineva real nu o iluzie

| Violleta2022 a răspuns:

Acorda mai putin importanta acestui lucru si vei uita curand!
Mai ales daca nu mai ai posibilitati sa intalnesti persoana respectiva, pentru ce ti-ai crea un sters inutil?!

| Pool77 a răspuns:

Ce rost are?
Sa nu te vezi cu persoana respectiva e ca si cum ai cumpara o masina, si n-ai conduceo nici o data...

| christall a răspuns:

Atunci de ce sa o tii cand poti avea o relatie langa tine, nu la distanta?

| dolceromania a răspuns:

Pai nu ai o relatie, o relatie inseamna mult mai mult decat faptul ca doar comunici cu ea.

| tintareco a răspuns:

Demarează din acest proverb: "Ochii care nu se văd se uita", nu-ţi provoca singură dezamăgiri, nu merită.

| Horusss a răspuns:

Nu te supara pe mine draga mea, dar din punctul meu de vedere este foarte greu sa intretii o asemenea relatie, este nevoie de incredere uriasa din parte ambilor parteneri, tu poti sa incerci dar parerea mea ca sansele sunt minime, imi pare rau sad

| Inceputul a răspuns:

Pai daca nu va vedeti...ce rost are? Si daca vrei sa ai o asemenea relatie vorbeste zilnic cu acea persoana sau vorbiti pe video-chat, prea multe sfaturi nu iti pot da dar sper ca te am ajutathappy