| maya_2186 a întrebat:

Vi se pare ok ca atunci cand mergi cu prietenul, in masina, el sa claxoneze dupa prostituate pe strada? ar trebui sa interpretez ca pe ceva normal?

Răspuns Câştigător
| monyka_1393 a răspuns:

Poate tie ti se pare ceva normal dar mie mi se pare un mare mare nesimtit(nu te supara pe mine). Asa ceva este strigator la cer.Parasestel sau explica-i ca ti se pare jignitor si complet deplasat. Spune-i ca dc te iubeste trebuie sa si arate acest lucru nu doar sa-l spuna.Si trebuir sa il arate prin alte metode nu doar sa faca sex cu tine sau sa te sarute si zice ca te iubeste.Trebuie sa fi si tu macar putin respectata. Unde e orgoliul tau ha? Ai si u nevoie macar de putin orgoliu nu?

28 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, e lipsa de respect pentru.prietena.Nu mi-ar place ca prietenul meu sa claxoneze dupa altele, desi as sti ca nu ma inseala si ca ramane doar cu privitul si cu ...claxonulhee hee, cel putin cat sunt cu el. Oricum asa cum mie nu imi place ca el sa faca chestia asta, asa nu cred ca i-ar placea nici lui ca eu sa fac asa ceva.
Nu e neaparat ca nu te-ar iubi, dar nu e frumos asa ceva, adica odata ce e cu mine, m-as simti prost sa claxoneze dupa altele si nu din gelozie doar ca m-as simti eu prost.
NU e ceva normal sa claxonezi dupa femei, in general fie ca e sau nu prostituata, e ceva de prost gust, dar sunt unele care nu sunt deloc deranjate de acest lucru si nici nu e ceva iesit din comun, ca multi fac asta, dar totusi una e cand esti cu prietenii si claxonezi asa din gluma sau stiu eu de ce, alta e cand e prietena cu tine...

| mgtow a răspuns:

E anormal un om calculat ar stii cum trebuie procedat

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu consider ceva normal acest claxonat. E lipsa de respect fata de tine. Mai ales ca tu sa fii in masina. Mustra-l de cate ori o face, zi-i ca te deranjeaza! Eu in locul tau ma apucam sa fluier dupa baieti. Pacat ca nu exista eticheta de prostitoti. Dar cred ca stiu si de ce...prosti whistling. In fine. Bafta!

pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Ori este fustangiu, ori este nesimtit? Din cele doua, una sigur este. Cum poti sta langa un astfel de om? Ti se pare normal sa claxonezi omul pe strada? Mie nu! Nu mi-o lume in nume de rau, dar prefer sa spun un adevar crud decat o minciuna frumoasa.

| Derye a răspuns:

E okay ca el sa le faca semne prostituatelor...nasol ar fi ca prostituatele sa'i faca semne lui.

| Азбука a răspuns:

De unde stii ca fetele pe care le claxoneaza sunt prostituate?

| TąNyą a răspuns:

Nu, nu e ceva normal eu zic să ai o discuţie cu el.

FantaSZy.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Prostituatele se imbraca sexy ca sa atraga clienti si priviri.Nu mi se pare corect sa claxoneze dupa ele.Chiar deloc.La-si fi luat la ture de nu`ma nu`ma...zau.

| foxi a răspuns:

E mitocan!

| Crisstina a răspuns:

Poate o claxoneaza in batjocura...

Răspuns utilizator avertizat
| lextim a răspuns:

Eram odata pe strada si ma claxoneaza unu cu iubita in masina. aia, l-o dat cu capul de volanlaughing) ia exempluwinking

| MonicutZZa a răspuns:

Nu, sigur nu e normal, arata o maare lipsa de respect fata de tine. Ok, cand nu esti tu cu el in masina poate sa claxoneze oricate prostituate vrea, dar cu tine...eu una nu as accepta, dar poate tu gandesti din alta perspectiva, eu sunt mai geloasa. In orice caz, daca te iubeste se presupune ca nu ar trebui sa aiba ochi pentru nicio alta fata, prostituata sau nu, nu-i asa?

| cristianorudi7 a răspuns:

Clar nu

| Gabitsza a răspuns:

NU.Ar trebui sa ai o discutie foarte serioasa cu el.

| Mik3 a răspuns:

Ce ai cu omu se distreaza, u daca ai fi baiat si ai vedea pe strada prostituate nu le-ai claxona ca sa razi de ele big grin

| deutza a răspuns:

Poi inseamna ca se uita dupa ele si chestii trestii.Ar trebui sa-i spui ca macar atunci cand esti cu el sa nu faca asta.Eu i-am zis prietenului meu sa nu se mai uite dupa alele macar cand e cu mine, ca ma deranjeaza si a inteles. Vorbeste cu el si o sa vezi ca o sa fie bine. Daca te iubeste te va intelege si va incetabig grin.Intr-o relatie comunicarea este foarte importanta.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| VogueB a răspuns:

Uita-te si tu la gesturi, daca ii face placere sa claxoneze dupa ele, sau pur si simplu rade de ele. Aceste doua lucruri se vor vedea pe chip. Doar fi atenta big grin

| dink08 a răspuns:

Da mi se pare ceva normal, Se distreaza omul, doar nu o claxonat-o sa vina cu el in masina.Toata lumea face asta laughing si eu happy

| princess a răspuns:

Buna.eu nu stiu acum fiecare cu impresiile lui.eu una il pun pe al meu sa le claxoneze sau apas eu pe claxon cand vedem fete pe strada si chiar ma distrez pe treaba asta il pul sa claxoneze si babelaughingmi se pare funny. daca le claxoneaza asta nu inseamna ca le place sau cine stie ce.>lasa-le sa se simta si ele bine ca le-a claxonat cineva< laughing)

pwpik

si nu mai fi geloasabig grin

| raul_7584 a răspuns:

Eu fac la fel da fac asta numa sa le speri si sa rad de cineva.Iti zic eu nare rost sa te certi cu el, numa sa stati suparati o zi, doua, o saptamana

Răspuns utilizator avertizat
| andreea_4416 a răspuns:

Normal ca NU! aiurea cred ca ar trebui sa discutati despre asta straight face

| boby_9237 a răspuns:

Probabil le claxoneaza vrand sa le sperie.Sunt sigur ca te place

| madyy93 a răspuns:

Pai depinde de ce inseamna normal la tine. eu una m-as cam distra... adica chiar as rade. da nu stiu tu. vorba lui boby... poate doar vrea sa mai rada si el de cineva.

| Anonima_5655 a răspuns:

Nu :O EU as cobora din masina si as pleca. Asta e un semn mare si clar ca e un curvar. Stiu ca il iubesti, dar ar trebui sa il parasesti. Un baiat care chiar tine intr-adevar la tine, si daca il obligi sa claxoneze o prostituata nu o face... cel putin de fata cu tine. E groaznic happy