| broken5 a întrebat:

De unde stiu cand prietenul meu vrea sa facem dragoste ? adica am fost la el acasa si eram doar noi 2 , eu ma uitam pe geam si el vine si ma cuprinde pe la spate incepe sa ma sarute , m-a pus in pat si s-a pus peste mine si ne sarutam , dar a venit mama lui acasa si o trebuit sa incetam , oare sa fie asta un semn ca ar vrea sa facem dragoste ?

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Dacă te-a luat pe la spate, a început să te sărute, te-a pus în pat şi s-a pus şi peste tine şi a continuat să te sărute însă mama lui a intervenit, rezultă că probabil ar vrea să faceţi dragoste! Este un semn clar. Acum trebuie să te gândeşti care o să fie răspunsul tău dacă se mai întâmplă aşa ceva. Pa, pa

| broken5 explică (pentru Eternitas):

Pai suntem de imd 11 luni impreuna si. am tot vorbit despre noi si la fazele cu "make love" si el vreau, eu vreau. daca el incepe sa ma dezbrace, ar trebui sa "actionez si eu "? straight face

| Eternitas a răspuns (pentru broken5):

Daca si tu vrei asta, actioneaza. De ce sa nu incerci? :p

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca si tuh vrei actioneazalaughing.

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Cam da big grin totul vine de la sine daca doriti asta amandoi, nu trebuie sa programezi si alte chestii

| CiprianTPU a răspuns:

Nu este nevoie de prea multa "actiune" din partea ta. Tot ce trebuie sa faci e sa-i soptesti usor la ureche ca vrei sa faci dragoste cu el si totul va decurge ok. laughing