| Tzucu a întrebat:

Vine prietenul meu la mine pentru prima oare, ce sa facem adica, sa nu ne plictisim, dara sa ne uitam la film, ca la film ne-am uitat la el acasa happy sfaturi, idei, dau funda! kiss

1 răspuns:
| IuLLyaa02 a răspuns:

Mai cauta un film bun si uitati-va la el. comandati niste pizza. sau cumparati seminte, dulciuri la jumatatea filmului sari si tu pe el pupa.l jucati.va putin. incearca sa iei un film romantic sau ceva sa te faca sa plangi sa vada cat de sensibila esti adica vreau sa zic ca eu asa fac cu prietenul meu. si ai grija cand va pupati si va jucati sa nu ajungeti la alte alealaughing) sau o alta idee ar fi sa il iei la bucatarie si sa ii pregatesti ceva de mancare de exemplu clatite sau spaghete ceva simplu oricum o sa il impresionezi pana peste masura :*