| Girlalright18 a întrebat:

Vineri am făcut sex cu iubitul meu iar pe seara mi-a venit menstruația in mod regulat, ca de obicei. Exista risc de eventuala sarcină dacă ne-am protejat? Țin să mentionez că ne-am masturbat și posibil sa fi existat lichid preejaculator pe mâna iubitului meu. In legatura cu ciclul meu, a avut o durata de 27 zile, ultimul ciclu începând pe data de 23 mai și cel actual pe data de 18 cu mici sângerări, mai abundente fiind azi, in data de 19

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Raspuns final nu există nici o sansa de sarcina, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Prezenta ciclului menstrual ar trebui sa-ti spuna clar ca NU esti gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| IonescuRobert a răspuns:

Chiar, cati ani ani fată?

| Girlalright18 explică:

Chiar dacă ar fi putut ajunge sperma in vaginul meu?