| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati auzit vreodata ca o fata sa fie bagata in " friend-zone"? Eu unu nu. Nici aici pe TPU nici macar in viata reala. CUm asa? Cum de numai baiatii sunt bagati in "friend-zone"?

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Pentru ca vor doar futareala. Daca sunt in friend-zone inseamna 0 futareala.

| RAY a răspuns:

Ba si eu am bagat amice in friendzone sa fim seriosi baieti populari nu fac la fel? plus ca nu inseamna ca daca esti amic cu cineva trebuie sate implici intro relatie, vb cu ea, discuti etc e ceva ok sa ai o prietena de suflet sa spun asa parerea mea

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca baietii prefera sa le bage in altceva, nu in friend-zone. laughing

| syd2 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Foarte frumos, pui de copil pervers.

| remyna a răspuns:

De ce crezi ca numai baietii pot fi in friend-zone? si fetele sunt doar ca nu fac nimic. eu am fost in friend-zone dar am superat de mult asta si stau cu iubitul meu de 2 ani.