| ririsa a întrebat:

Voi ati stat vreodata goi impreuna cu o alta persoana in aceeasi camera? De exemplu tu cu inca o prietena sau cu un membru din familie? Cum v-ati simtit? Intrebarea e mai mult pentru fetehappy

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu. In lenjerie intima cel mult.

| HazelEyes77 a răspuns:

In afara de partener/a nu. Desi nu sunt o persoana pudica din decenta nu ma afisez dezbracata cand sunt cu cineva in camera fie ea si prietena. Cu atat mai putin cu un membru al familiei. Nu mi se pare ok.

| aaanonnimaaaa a răspuns:

Pai eu am stat si noah... binw e mai ciudat prima oara daca vrei si spun daca VREI sa te uiti la partile intime si daca o faci nu e cine sti ce pentru ca sunteti fete si mnoah. dar dupa un timp e ok faceti glume si dinasrea

| ririsa explică (pentru aaanonnimaaaa):

Ce fel de glume?laughing

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru ririsa):

De ex. Vai rau stai cu țâțele nu vrei sa punem niste albine pe tine poate de la intepaturi iti mai cresc

| nobodynowhere a răspuns:

Eu ca baiat am stat gol in camera cu un prieten bun, cand am iesit din dus, sa ma sterg total si sa imi iau hainele. M-am simtit putin indurerat pentru ca m-a enervat si l-am batut cu penisul.

| anonima1203as a răspuns:

Pai am stat a fost la o petrecere eram cu fetele si am stat dezbracata...
a fost ciudat rau era mai mult o provocare...
funda te rog!